Naše služby

Rizikové kácení

Rizikové kácení

Postupné kácení stromů je nejnáročnější a velice riziková část stromolezecké činnosti. Nebezpečí při této práci nesmí podceňovat začátečníci ani lidé provádějící tuto činnost na profesionální úrovni. Velké množství úrazů při postupném tzv. rizikovém kácení je jedním z mnoha důvodů, proč by měla být tato práce přenechána výhradně zkušeným a vyškoleným profesionálům.

Ořezy stromů

Ořezy stromů

Zabýváme se i ořezem větví. Ořez se provádí z estetického hlediska, nebo kvůli ozdravení stromu nebo pokud větve zasahují do elektrického vedení nebo zástavby.

Frezóvaní pařezů

Frezóvaní pařezů

Odstraňování pařezů frézováním.

Pronájem vysokozdvižné plošiny

Pronájem vysokozdvižné plošiny

Vysokozdvižná plošina CELA DT25 Tato plošina je v současné době nejvýkonější do 3,5t. Je jedinečná svou koncepcí dvou teleskopických ramen.

Prodej palivového dřeva

Prodej palivového dřeva

Prodej palivového dřeva.

Údržba trávníků

Údržba trávníků

Hustý zelený koberec trávníku je víc než jen okrasa zahrady. Už dva čtvereční metry vyprodukují množství kyslíku potřebné pro jednoho člověka. A navíc ucelené trávníkové plochy působí neobyčejně příznivým a uklidňujícím dojmem – svěže zelená barva má prokazatelně pozitivní vliv na lidskou duši.

Štěpkování

Štěpkování

Nabízíme Vám práce související s řezy a průklesty křovin a stromů, které jsme následně schopni likvidovat řezáním a štěpkováním.

Ozvěte se nám. Rádi pomůžeme.